Всеукраїнська науково-практична конференція "ЯКІСНА МОВНА ОСВІТА У СУЧАСНОМУ ГЛОБАЛІЗОВАНОМУ СВІТІ: ТЕНДЕНЦІЇ, ВИКЛИКИ, ПЕРСПЕКТИВИ"

2017-11-24

/Files/images/конференція.JPG

23–24 листопада 2017 учитель англійської мови Пархоменко Світлана Миколаївна брала участь у І Всеукраїнській науково-практичній конференції "ЯКІСНА МОВНА ОСВІТА У СУЧАСНОМУ ГЛОБАЛІЗОВАНОМУ СВІТІ: ТЕНДЕНЦІЇ, ВИКЛИКИ, ПЕРСПЕКТИВИ", яка відбувалась на базі ННІ БТ "УАБС" СумДУ.

Формати роботи в секціях були різноманітні і дуже цікаві: Тренінг "Особливості підготовки до ЗНО з англійської мови у 2018 році", Workshop "Designing Test Tasks for Assessing Listening", Презентація-семінар від Британської ради в Україні «Використання стандартизованих тестів для оцінювання продуктивних та рецептивних навичок володіння іноземною мовою на прикладі міжнародних екзаменів з англійської мови Aptis та IELTS», Майстер-клас "Teaching English in Ukraine : Reflections of a US Man". Презентатори - Philip Quam та Benjamin Stewart , волонтери Корпусу миру в Україні.

Учасники конференції обговорювали сучасні тенденції розвитку неперервної мовної освіти, що спрямовані на досконале володіння державною та іноземними мовами, виховання мовної толерантності учнівської та студентської молоді. Учасники панельної дискусії «Мовна освіта в Україні: quo vadis і що робити?» презентували власні погляди протиріч розвитку сучасного суспільства, що відіграють вирішальну роль у становленні всебічно розвиненої, самодостатньої, конкурентно спроможної, творчої та духовно багатої особистості школяра, студента, педагога.

/Files/images/конференція 1.JPG/Files/images/конференція 2.JPG/Files/images/конференція3.JPG