Тиждень мистецтв

2018-01-30

/Files/images/Виставка _Політ фантазії.jpg

З метою формування естетичної культури, емоційного ставлення до прекрасного, виховання художнього смаку, підтримки талановитих школярів, розвитку їх мистецьких здібностей з 22 по 26 січня у школі пройшов тиждень мистецтва під гаслом: «Чарівний світ мистецтва».

Тиждень був насичений різними заходами, які сприяли розвитку інтересу дітей до мистецтва, бажанню творити, пізнавати щось нове. Діти активно брали участь у всіх видах діяльності. Кожного дня учні мали змогу ближче познайомитися зі світом прекрасного – музикою, образотворчим та декоративно-ужитковим мистецтвом…

Протягом тижня функціонувала виставка дитячої творчості "Політ фантазії".

У справжнє свято вилилася зустріч з робітниками Сумського обласного художнього музею імені Ніканора Онацького Курасовою Н.В., Кучинською М.Е., Павленко І.Т., Яніною І.В.. Наукові співробітники художнього музею представили перед учнями закладу пересувну міні-виставку «Народні промисли Сумщини» з тем : «Кролевецькі ткані рушники», « Кераміка межиріччя», « Художнє різьблення Сумщини», « Ляльки – мотанки», « Вироби з соломи та лози». Діти мали змогу прослухати лекції : « Історія кролевецького рушника», «Художники-імпресіоністи», «Історія СОХМ».

Кролевецькі рушникипересувна виставка СОХМ ім. Н.Онацького/Files/images/урок-вікторина.jpg