STOP булінг!

2018-09-10

/Files/images/ор.jpg

Цій проблемі і було присвячено тренінг "STOP булінг!", проведений спеціалістами психологічної служби закладу з учнями 6 класу 10 вересня 2018 року.

Тренінг мав на меті виробити знання й уміння з визначення ознак фізичного, психологічного насильства над дітьми, ознайомити з поняттям "булінг" і його запобіганню у школі. Насильство в будь-якій формі неприйнятне, люди повинні шанобливо ставитися один до одного.

Учасники тренінгу вивчили форми булінгу та першочергові правила допомоги дитині справитися з булінгом:

1. Зберігай спокій і обійди ситуацію.

2. Розкажи дорослому, якому ти довіряєш — вчителю, вихователю директору про те, що трапилося, або повідом про це анонімно.

3. Поговори про це із своїми братами чи сестрами, або з друзями та батьками щоб тобі не здавалося, що ти одинокий.

Сподіваємось, що знання, отримані під час тренінгу, допоможуть дітям у критичних ситуаціях./Files/images/пр.jpg/Files/images/ап.jpg