Ура канікули!

2017-03-29

/Files/images/P3291678.JPG

Нарешті настали довгоочікувані канікули. Після холодної сніжної зими, після весняних дощів весело усміхається сонечко, посилає дітям ласкаві промінчики. Саме такий день видався 29 березня 2017 року, коли учні 8-Б, 8-В та 6-В класів школи №22 разом із класними керівниками Киричок С.Г., Коробейник В.Г., Крупською Т.В. вирішили здійснити подорож до міста Харкова. Екскурсія розпочалася в Державному Музеї природи Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна, де діти отримали інформацію про мешканців морів та океанів, тваринний світ, дізналися цікавинки про птахів, що занесені до Червоної книги. Особливо зацікавили діорами «Пташиний базар» та «Ластоногі». Мали змогу побачити рештки мамонта, які були знайдені під час будівництва Харківського метрополітену, а також хребет 20-метрового кита.

Під час пішохідної прогулянки центральною площею міста екскурсовод розповіла про історію заснування Харкова, його визначні місця, архітектурні пам’ятки.

Велике задоволення отримали від відвідування планетарію ім. Ю. Гагаріна та музею космонавтики й уфології . Зацікавила інформація про історію ракетобудування та підкорення космосу.

Але справжнє свято – це Екопарк Фельдмана, що розташувався на околиці міста. Перше, що привернуло увагу - неймовірна кількість квітучих пролісків. Захоплення леви, тигри, вовки, ведмеді, верблюди, мавпи, а також розмаїття пташиного світу: папуг, фазанів, пеліканів… Мали змогу погодувати кіз, лам, поросят, вівців.

Ця подорож справила незабутнє враження.

/Files/images/P3291674.JPG/Files/images/P3291677.JPG/Files/images/P3291685.JPG/Files/images/P3291690.JPG/Files/images/P3291698.JPG/Files/images/P3291709.JPG/Files/images/P3291718.JPG