Вечір пам'яті Ігоря Гольченка

2017-10-18

/Files/images/SDC14296.JPG

18 жовтня вчителі та учні закладу вшанували пам'ять загиблого воїна в АТО, випускника школи, Ігоря Гольченка. На заході були присутні рідні загиблого, однокласники, воїни АТО.

Вечір пам’яті був сповнений теплом та приємними спогадами. Учні, які знали Ігоря, пам’ятали його веселим та товариським. Перша вчителька Пороскун Г.І. розповіла про те, як маленький Ігорьок вперше переступив поріг школи, як він навчався та що любив. Класний керівник Пархоменко С.М. згадала цікаві історії зі шкільного життя, в які потрапляв школяр Ігор. Зі словами глибокої вдячності виступив побратим Буркун Андрій, якому Ігор врятував життя ціною власного. Під час заходу виступив заступник голови Сумської міської ради Галицький Максим Олегович, який закликав учнівську молодь бути гідними громадянами своєї держави. Щиру вдячність матері героя висловили депутат Сумської міської ради Никоненко В.В. та депутат Сумської обласної ради Ганненко І.А.

вечір пам\'яті Гольченко 2