Міський семінар-практикум для вчителів фізичної культури

2017-11-23

/Files/images/Виступ Немілостивої Н.Г..JPG

23 листопада на базі навчального закладу відбувся семінар-практикум для вчителів фізичної культури м.Суми «Зміцнення здоров'я та всебічна фізична підготовленість учнів, виховання морально-етичних якостей на оздоровчих та культурних традиціях українського народу (Хортинг)»

Учасники семінару познайомились з історією виникнення хортингу, метою впровадження варіативного модулю "Хортинг" на уроках фізичної культури, структурою модуля.

Вчителі фізичної культури КУ ЗОШ І-ІІІ ступенів №22 СМР, ЗОШ №27 поділилися практичним досвідом впровадження мудулю "Хортинг" на уроках фізичної культури.

/Files/images/Виступ Саченко.JPG/Files/images/Виступ історія хортингу.JPG/Files/images/Виступ Сірик.JPG/Files/images/Виступ 27 школа.JPG