Алея пам'яті

2017-12-02

/Files/images/алея пам\'яті2.jpg

2 грудня 2017 року з ініціативи адміністрації закладу, за сприяння депутата Сумської міської ради Никоненка В.В. була закладена Алея пам’яті загиблим на Сході України воїнам, випускникам школи Гольченку Ігорю та Наріжному Максиму. Спільними зусиллями адміністрації, учнів школи, Ніконенка В.В. та працівників Комунального підприємства «Зелене будівництво» Сумської міської ради на території закладу були посаджені липи, клени та сумах оленерогий (оцтове дерево).

Нехай шумлять листям ті клени та липи наспівуючи кожному: боротьба триває, і ми повинні зберегти та розбудувати нашу державу, зберігаючи назавжди в пам’яті подвиг наших хлопців.

/Files/images/алея пам\'яті1.jpg/Files/images/алея пам\'яті.jpg/Files/images/алея пам\'яті_.jpg/Files/images/Алея пам\'яті.jpg