Вітаємо переможців конкурсів та Всеукраїнських олімпіад з навчльних предметів

2018-12-20

/Files/images/вітаємо переможців.jpg

У ІІ етапі Всеукраїнського літературно-мистецького конкурсу «Диво калинове» ім. Дмитра Білоуса учениця 4-Б класу Пирогова Зоряна ( учитель Кравченко В.В.) посіла ІІ місце й учень 8-В класу Крупський Олександр відзначений у номінації «Проза», учитель Крупська Т.В.

У Всеукраїнському літературно-мистецькому конкурсі «Я гордий тим, що українець зроду» у номінації «Проза» у віковій категорії (7-10 років) першою стала Ксенія Нагоркіна – учениця 3-Г класу за добірку оповідань «Зернятка добра», наставник Лиховид А.Л.

Мізерний Іван учень 6-В класу посів ІІІ місце в ІІ етапі ХІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, учитель Добридень Л.В.

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!

Переможцями ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів стали:

- з математики - Головань Анна учениця 6-Г класу (учитель Коренєва Н.В.), ІІІ місце

- з інформаційних технологій - Крупський Олександр учень 8-В класу (учитель Дегтярьова О.М.), ІІІ місце

- з хімії - Курченко Даніл учень7-А класу (учитель Мільченко С.В.) , ІІ місце

Висловлюємо подяку вчителям, які підготували переможців олімпіад, а також батькам учнів за виховання дітей і співпрацю з педагогічним колективом.