• Батьківська сторінка

/Files/images/арка.png

Порядок зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти

Правила зарахування до 1 класу у 2018 році (інфограма)

Перелік документів для зарахування до 1 класу

Заява про зарахування до навчального закладу/1класу (зразок)

/Files/images/прийом до 1 класу_2018.jpg

Домашні завдання

У 1-му класі домашні завдання не задаються.

Обсяг домашніх завдань має бути таким, щоб витрати часу на їх виконання не перевищували:

у 2 класі — 45 хв;

у 3 класі — 1 год 10 хв;

у 4 класі — 1 год 30 хв;

у 5-6 класах — 2,5 год;

у 7-9 класах — 3 год;

у 10-11 класах — 4 год.

У 2-4 класах домашні завдання не рекомендується задавати на вихідні і святкові дні.

АДМІНІСТРАТИВНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ БАТЬКІВ

Ст. 184 «Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей» Кодексу України про адміністративні порушення. Ухиляння батьків або осіб, що їх замінюють, від виконання передбачних законодавством обов’язків щодо забезпечення необхідних умов життя, навчання та виховання неповнолітніх дітей тягне за собою попередження або накладання штрафу від одного дп трьох неоподаткованих мінімумів доходів громадян. Ті самі дії, вчинені повторно протягом року після накладання адміністративного стягнення тягнуть за собою стягнення штрафу від двох до чотирьох неоподаткованих мінімумів доходів громадян. Учинення неповнолітніми віком від 14 до 16 років правопорушення, відповідальність за яке передбачено цим кодексом, тягне за собою накладання штрафу на батьків або осіб, що їх замінюють, від 3 до 5 неоподаткованих мінімумів доходів громадян. Учинення неповнолітніми діянь, що містять ознаки злочину, відповідальність за які передбачена Кримінальним кодексом України, якщо вони не досягли віку, з якого настає кримінальна відповідальність, тягне за собою накладання штрафу на батьків або осіб, що їх заміняють, від 10 до 20 неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

Актуальне. Увага! Булінг.

Поради батькам

П'ять шляхів до серця дитини

10 найважливіших речей, яким батьки можуть навчити дитину