• Нова українська школа

/Files/images/Нова школа.jpg Нова українська школа: основи стандарту освіти

Огляд концепції нової української школи

Путівник по стандарту початкової освіти

Особливості розвитку дітей 6-7 річного віку

Особливості організації освітнього середовища: середовище, що належить дітям

Інтеграція: тематичний і діяльнісний підходи

Тематичне навчання: планування тематичниго навчання

Особливості оцінювання навчальних досягнень учнів

Співпраця з батьками

Святкування багатоманітності. Соціальна інклюзія

Перелік засобів та обладнання для першого класу НУШ http://www.ukrdidac.com.ua/katalog/sec/14

Проект Державного стандарту початкової загальної освіти

План заходів щодо підготовки до впровадження концепції "Нова Українська школа" у 2017-2018 н.р

Готовність учителя до Нової української школи

ППК «Готовність учнів 4 класів до переходу в школу ІІ ступеня»

МО у нестандартній формі "Еддайвінг у Новий Бар'єрний риф «Держстандарт».

План заходів реалізації основних положень Концепції "Нова українська школа на 2018 рік

Наказ МОН №407 від 20.04.18 "Про затвердження типової освітньої програми закладів загальної середньої освіти І ступеня"

Протокол №6 засідання педагогічной ради "Про конкурсний відбір проектів підручників для 1 класу"

Результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для 1 класу закладів загальної середньої освіти, поданих на конкурсний відбір проектів підручників для 1 класів закладів загальної середньої освіти

Лист видавництва "Ранок" про он-лайн-марафон "Нова українська школа: 30 важливих питань" http://inschool.ranok.com.ua

Лист МОН від 03.07.2018 №1/9-415 "Щодо вивчення в закладах загальної середньої освіти навчальних предметів у 2018-2019 н.р."

Лист МОН від 07.08.2018 №1/9-486 "Про деякі питання організації в закладах освіти виховної роботи щодо безпеки й благополуччя дитини в 2018-2019 н.р."

Лист МОН від 20.08.2018 №1/9-503 "Про переліки навчальної літератури, рекомендованої МОН для використання у закладах загальної середньої освіти"

Наказ МОН від 20.08.2018 №923 "Про затвердження методичних рекомендацій щодо адаптаціїного періоду для учнів першого класу у Новій українскій школі"

МО у нестандартній формі «Методично-консультативний пункт», 04.09.2018